Ana sayfa

1993 Yılında Kurulan Şirketimiz;

 Kurulduğu Günden Bu yana Sektörde Farklı Kollarda En iyi ve En Seçkin Markalardan Oluşan Envanteri ile Yerli Yabancı Birçok Organizasyonlarda Profesyonel Ekipmanlar, Enstrumanlar  ve Teknik Hizmetler Sağlamıştır.

Ses Sistemleri – Işık Sistemleri – Görüntü Sistemleri – Truss ve  Sahne Sistemleri – Kurulum Hizmetleri ve Backline & Enstrüman Kiralama Hizmetleri

Vermiş Olduğu Hizmet Başlıklarıdır.

 Şirketimiz Çıktığı Bu Yolculukta Bir çok Profesyonel İşlere İmzalar Atmış ve Yaptığı Her İşte ilk günkü Heyacanını Koruyarak Takdirler Kazanmıştır.

 Yaptığı İşlerde Problem Yerine Çözüm Üreten Şirketimiz;

Gerek Teknik Altyapısıyla Gerek Profesyonel Personeli ile Her zaman Çözüm Ortağı Olmayı Hedeflemiştir.

Dünyadaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz ekipmanlarını sürekli yenileyerek iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını kendi deposundan karşılayan bir firma olmuştur.

Bir ana sayfa bölümü

Bu örnek bir ana sayfa bölümüdür. Ana sayfa bölümleri ana sayfanın harici hariç herhangi bir sayfa olabilir, en son blog yazılarınızı gösteren sayfa dahil.

Hakkımızda

Senkron Organizasyon Kuruluşu bir aile şirketi olup 1993 yılında Ses Işık Görüntü sahne Konser ve Festival Alanlarında Hizmet vererek başlayan ve ilerleyen zamanlarda bu hizmetlerin tamamını Birleştirerek  organizasyon anlayışına dönüştürüp siz müşterimize organizasyon alanında hizmet sağlamaktadır.

Festival & konser Etkinlikleri

Kurumsal etkinlikler & Bayii Toplantıları

Tanıtım & Lansman

Düğün Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Okul Mezuniyet Partileri

Tekne Partileri

Doğumgünü Partileri

Davetlerin her türlü isteklerine tek bir çatı altında cevap verebilmeyi sunmuş ve başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Günümüzün hızla değişen yeniliklerine ayak uydurarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi İlke Haline Getirmiş Olan Şirketimiz

Size de en önemli günlerinizde Hizmet vermekten Gurur Duyacaktır.

Her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup, siz değerli müşterilerimiz için her türlü davet için uygun kriterlere sahip olan davet mekanlarını ve yenilikleri sizler için araştırarak, işini kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız…

Tek kişilik VIP organizasyonlardan, 10.000 kişilik yemekli organizasyonlara düğün, nişan, söz, kına, sünnet, doğum günü ve özel davet organizasyonlarına kadar hizmet vermekteyiz.

Başarımızın en önemli sırrı ise, davetlerin en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde uygulamaktayız.

İletişim

Senkron Müzik